MİSYONUMUZ

Türk Savunma Sanayiinin gelişmesine, yenilikçi teknoloji çözümleri kazanmasına, güçlenmesine katkı sağlamak ve bunları dost ülkelerle paylaşmak.

VİZYONUMUZ

Katma değerli teknolojilerle, yerel ve küresel çözümler üreten öncü bir dünya markası olmak.

YÜZDE YÜZ YERLİ SERMAYE

Asis Elektronik ve Bilişim Sistemleri A.Ş. “savunma, akıllı şehirler, siber güvenlik ve finansal teknolojiler” sektörlerinde faaliyet gösteren; sistem ve teçhizatlarını öz kaynaklarıyla geliştiren, yüzde yüz yerli sermayeye sahip bir Türk firmasıdır. Asis Elektronik; kapsayıcı ileri teknoloji geliştirme yetkinliğiyle savunma, siber güvenlik ve finansal teknolojiler sektörlerinde bilgi birikimi ve tecrübesiyle 2018 yılı itibarıyla bir yapılanma sürecine girmiştir. Bu yapılanma süreciyle, savunma ve kamu güvenliği teknolojilerine yönelik faaliyetlerini ASİSGUARD™ tescilli markasıyla tek bir marka çatısında birleştirmiştir.

ASİSGUARD™ mühendislik kabiliyetleriyle; Elektro- Optik Görüş ve Sınır Güvenliği Sistemleri, Askeri Araç Elektroniği Sistemleri, Döner Kanatlı Silahlı/Silahsız Drone Sistemleri, Ekran Sistem Çözümlemeleri’yle bir kısmı ülkemizde ilk olan, millî ve yerli kritik çözümler geliştirmiştir.

ASİSGUARD™’ın tüm sistemleri (özgün donanım tasarımı, gömülü yazılım tasarımı, sistem tasarımları) alanlarında uzman mühendisler tarafından geliştirilerek son kullanıcıya iletilmektedir. Hazırlanan proje ve çözümleri müşteri isterlerine göre üretebilme, revize edebilme, geliştirdiği teknolojileri ve ürünleri güncel tutabilme kabiliyetine sahip olan ASİSGUARD™; yapay zekâ ve büyük veri teknolojilerini kullanarak görüntü stabilizasyonunu, hareketli nesne takibini, nesne tanıma ve sınıflandırma algoritma tasarımlarını kendi bünyesinde yapabilme gücüne sahiptir.

Ülkemize ve dost ülkelere, savunma alanında birçok yerli ve millî ürünler sunan; aynı zamanda iç ve dış paydaşların ihtiyaç ve memnuniyetlerini de her zaman göz önünde bulunduran ASİSGUARD™ teknolojik ve mühendislik yetkinliğini geliştirmeyi ve geleceğin teknolojilerinde söz sahibi olmayı hedeflemektedir.

DEĞERLERİMİZ

ÖNEMSERİZ

YENİLİKÇİYİZ

TUTKULUYUZ

ÇEVİK ORGANİZASYONUZ