Image is not available

Silahlı Drone Sistemi

Gökyüzünün en güçlü avcılarından biri sizin kontrolünüzde.

Askeri ve güvenlik amaçlı her türlü operasyonda gündüz ve gece etkin olarak kullanılmak üzere geliştirilmiş olan, otomatik makineli tüfek ile teçhiz edilmiş, yüksek nitelik ve işlevleri açısından İLK MİLLİ otomatik atış stabilizasyonlu Silahlı Drone Sistemidir.

Image is not available
Image is not available

Askeri Araç Çözümleri Ürün Ailesi

İçinde Son Teknoloji Var!

SADAK, SADAK-ASKİS, SADAK-AİKS, SADAK-MLŞS, SADAK-SAS ve SADAK-SBS İletişim ve Koordinasyon Sistemleri, personel yönetiminden siren anons sistemine kadar farklı çözümler sunar.

Image is not available
Image is not available

Elektro-Optik Ürün Ailesi

Sınırların Ötesini Görmeye Hazır mısınız?

Yazgur-VYS/ Yazgur-L/Yazgur-S Sistemleri araca entegre edilerek araç içinden araç dışını izleme imkânı sunan, askeri zırhlı kara araçları için özel olarak tasarlanmış yüksek işlevselliğe sahip özgün sistemlerdir.

Image is not available

*Görsel referans amaçlıdır.

previous arrow
next arrow
PlayPause
Slider

BİZİ TANIYIN

2007 yılında akıllı şehir konsepti içinde elektronik ve bilişim sistem çözümleri geliştirmek amacıyla kurulmuş olan Asis Elektronik ve Bilişim Sistemleri, yurt içinde ve yurt dışında elde ettiği başarılar ile oluşturduğu tecrübe ve entelektüel sermayesini savunma sanayiine aktarmak ve ülkemizin ihtiyaç duyduğu milli sistem çözümleri geliştirmek vizyonuyla 2018 yılında yapılanma sürecini başlatmış ve 2019 yılı itibarıyla savunma sanayii alanındaki faaliyetlerini “ASİSGUARD™” ticari markası ile hayata geçirmiştir.

ÜRÜNLER